Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

zarostlý nehet

ZAROSTLÝ  NEHET

 

 Zarostlý nehet začne nejprve pobolívat,a to jak v klidu,tak i při chůzi,obutí apod.Možná také zčervenají nehtové valy,popř.se u okraje nehtu objeví kapičky hnisu(postraní partie nehtu totiž zarůstají do měkkých tkání nehtového valu a tak vyvolají zánět).

Příčiny:
Bolestivé záněty mohou být způsobeny deformitami nohou, nepravidelnostmi případně nošením nesprávné obuvi.Ostré hrany nehtu se zarývají do nehtového lůžka a způsobují bolestivé záněty. Příčinou tohoto stavu je špatně zastřižený nehet na palci nohy jeho vnitřního nebo zevního rohu (hodně do oblouku).

 

Projevy  zánětu zarostlého nehtu:

 

 zarudnutí

bolestivost

otok

  

Metoda Arkady - kontakt:  Mobil: +420 608 731 582  E-mail: c.danka@seznam.cz

 
Metoda Arkady
Zarůstající nehet patří k civilizačním problémům, ztrpčujícím život doslova na každém kroku. Dle dostupné dokumentace trpí tímto problémem téměř 15 % populace. Náprava zarůstajících nehtů rovnáním, tzv. ortonyxie, je prováděna mnoha způsoby.
Novou, unikátní metodou ošetření zarůstajících nehtů je Metoda Arkady. Představuje neinvazivní narovnání nehtů pomocí nástroje – Kostky Arkady. Nástroj sám je charakteristický kovovou konstrukcí, doplněnou speciálním instrumentáriem. Vlastníkem autorských práv a nositelem patentu je polský autor pan Adrian Arkada.

Průběh ošetření a využití Metodou Arkady
Pomocí Kostky Arkady dochází při ošetření k postupnému vyrovnávání nehtové ploténky až do fyziologického tvaru. V této fázi se nehet fixuje speciálně vyvinutým akrylem se stříbrem a provede se konečná úprava jeho tvaru a vzhledu. Provádění metody Arkady vyžaduje autorizované proškolení, dobrou znalost problematiky a vysokou míru zručnosti. Výkon je většinou jednorázový, neinvazivní a podle složitosti případu trvá 30 – 60 minut. Součástí celého ošetření je i aplikace speciálně vyvinutého kolagenového séra. Podle stavu a složitosti zákroku pak následuje jedna či více kontrol, případně korekcí.
Ošetření zarostlých nehtů Metodou Arkady je určeno pro široké spektrum klientů. Je vhodné pro ty, u kterých se tento problém objevil poprvé, ale i pro ty, u nichž se jedná o několikaletý chronický stav. Je řešením i po neúspěšných chirurgických či laserových zákrocích a plastikách. Zejména u klientů, kteří trpí tímto problémem opakovaně, je zákrok ideálním řešením. Již po prvním ošetření cítí zákazníci velkou úlevu a potíže zpravidla mizí. Klienti mohou bezprostředně po zákroku bez potíží chodit a provádět běžné činnosti.
Kromě toho, že metoda přináší okamžité efekty v nápravě zarostlých nehtů, přináší také významné zlepšení estetického vzhledu nehtu. To zpravidla oceňují ženy, které nosí v letních měsících otevřenou obuv a ihned po zákroku si mohou rekonstruovaný nehet zkrášlit nalakováním.

Výhody Metody Arkady
Výhody metody Arkady jsou zejména tyto:
- neinvazivní, poměrně krátký výkon s minimální bolestivostí,
- okamžitě po ošetření je pociťována úleva,
- nehet má přirozený a estetický vzhled,
- vysoká nevratnost – autor vynálezu po několikaleté praxi uvádí až 90 % nevratnou likvidaci problému zarůstajícího nehtu. Ta závisí na mnoha faktorech, jako je např. složitost zákroku, trofika nehtu, zánětlivé komplikace, následný způsob péče o nehty a v neposlední řadě genetické vlivy.


Videodokumentace : zákroky
http://www.youtube.com/watch?v=8LpWinid6N8&feature=player_embedded
 

 

 

 


 

  
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one