Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

zábaly-parafín

Zábaly a parafín na ruce a nohy

 

 

Zcela unikátní řada přípravků vyrobených z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. Dokonalá a komplexní péče o ruce, která stimuluje přirozenou regenerační schopnost pokožky. Díky mnohaletým zkušenostem italských žen v kombinaci s nejnovějšími technologiemi představuje CUCCIO novou alternativu péče o ruce a nohy, je pečováno přírodními voňavými ingrediencemi jako jsou papaya, mléko a med, námel, hroznová jadérka a levandule. Velice příjemné s viditelným účinkem.

Kosmetika péče o nohy - obsahují přírodní látky a jsou dermatologicky testovány. Výrobky GEHWOL zmírňují nejen potíže, ale zvláště oživují, osvěžují a starají se o příjemné, přirozené ošetření Vašich nohou.  Jsou lehce přijímány pokožkou  díky kombinaci  přírodních tuků a éterických olejů, jakož i vysoce účinných rostlinných extraktů. Krémy, spreje nebo koupele GEHWOL nabízí celkovou šířku působení výrobků na ošetření všech problémů nohou, tzn. působí proti pachu, plísni, pocení, pálení, únavě a bolestem, při popraskané pokožce, studených nohách, únavě a těžkých nohách.

Tyto produkty lépe vnikají do kůže pomocí parafínových zábalů nebo termorukavic.

Parafinový kosmetický vosk je velmi vhodný pro vaše ruce i nohy a to jak v zimním tak i v letním období. Parafínový vosk obsahuje kolagen, vitamíny, bělící extrakt, zabraňuje tvorbě vrásek a má léčebný charakter.
Parafínový vosk je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. Póry pokožky se působením tepla otevřou a výživné látky se lépe vstřebávají a pokožka si lépe udržuje hydrataci. Pokožka pak působí zdravějším dojmem, je hladká a to jak na rukou tak i na nohou.

Termo elektrické rukavice produkují tepelný efekt, který je přenášen z vnějsího prostředí dovnitř těla. Dochází ke stimulaci krevního oběhu a zvýšení koncentrace kyslíku v krvi, čímž je povzbuzena aktivita buněk a tělní matabolismus. Použitím společně se zkrášlujícími či bělícími výrobky, se kůže stává vláčnější, jemnější a zářivější.


Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one