Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
M O Z O L Y

Vznikají tam, kde je déletrvající tlak. Mozoly na chodidlech jsou velmi nepříjemným a bolestivým problémem žen a jsou důsledkem nošení nevhodné  obuvi,zejména uzavřené obuvi - lodiček na vysokých podpatcích. Chůze v takové obuvi přetěžuje přední část nohou a dochází časem ke změnám klenby chodidel (tzv. zborcení příčné klenby). Zborcená příčná klenba chodidel-tzv. příčně plochá noha má za následek skutečnost, že se začínají na chodidlech tvořit silné otlaky v podobě značně ztvrdlé kůže-mozoly.

Jak na mozoly?

Compeed náplast na mozol

Dodavatel: Jonson & Jonson spol. s.r.o., Praha, Česká republika

Gelová náplast Compeed na ostranění mozolů pomáhá ulevit od pocitů bolesti a tlaku. Hydratuje a zjemňuje mozol do hloubky, čímž zaručuje jeho šetrné, avšak účinné odstranění. Náplast Compeed je vyrobena ze speciálního jemného gelového materiálu, který funguje také jako optimální ochrana proti otlakům.

Použití:

  • 1. Mozol nejprve zjemněte namáčením v teplé vodě. Mozolnatou kůži následně odstraňte nehtem (jemným škrábáním) nebo třením ručníkem. Nepoužívejte pilník ! Kůži úplně vysušte.
  • 2. Sejměte svrchní vzorovaný papír. Odloupněte velký bílý spodní papír a přitom se nedotýkejte lepivé strany. Následně umístěte náplast přímo na mozol a sejměte malý bílý papír.

Compeed náplast bude držet lépe, budete-li ji minutu před a po nanesení rukou zahřívat.

Náplast Compeed ponechte na místě do doby, než se sama po 2-3 dnech neuvolní. Po koupeli odstraňte zjemnělou kůži. Léčbu opakujte, dokud postupně mozol neodstraníte a pokožka bude opět jemná a vláčná.

Upozornění:

Compeed náplasti nikdy nestříhejte. Již jednou použitou náplast opětovně nepoužívejte.

Diabetici, použití konzultujte se svým ošetřujícím lékařem !

 

 

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one