Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Manikúra 
IBX systém - profesionální zpevnění přírodních nehtů

 

Systém IBX se skládá ze dvou patentovaných složek - IBX a IBX Repair. Tento dvoufázový systém je absolutní a jedinečnou NOVINKOU na trhu, výsledek je vidět již po první aplikaci.
 
IBX - penetrační zpevňovač nehtů, který spojuje keratinové vrstvy přírodního nehtu dohromady, aby se nehet uvnitř posilnil pro optimální růst.
IBX Repair - k cílené reparaci jednotlivých poškozených míst na nehtu, podporuje růst přírodního nehtu, poskytuje komplexní ochranu nehtu před aplikací laku na nehty a gellaku. 
 
IBX systém je speciálně vyvinutý pro:
 
  • ochranu nehtového lůžka nejen u žen, ale i mužů     
  • zajištění správé vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty (gellaky) 
  • k léčbě poškozených a slabých nehtů, které se třepí a nehtů po úrazu
  • vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
  • vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
  • podporuje správný růst zdravého nehtu

Četnost aplikace záleží na aktuálním stavu nehtů - opakovaně v rozmezí 1 až 3 týdnů, kdy se termíny dalších aplikací postupně prodlužují. 
 

 

 

Manikúra P.Shine

P-Shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům jako je voda, saponáty apod.

P-Shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Technika P-Shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky, P-Shine je ta správná volba. 

Díky ní snadno udržíte Vaše nehty vysoce lesklé, navíc Vám pomůže nehty zpevnit, zlepšit jejich pružnost a snížit lámavost, splňuje nejen estetické nároky, ale zabraňuje i nežádoucímu odplavování přirozených lipidů, čili vysušování nehtů. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bezproblémově produkovat kvalitní keratinové buňky, takže celková kondice těchto tkání se průběžně vylepšuje. Vzhledem ke složení je tato japonská manikúra vhodná i pro alergiky. Délka ošetření se pohybuje kolem 30 - 45 minut.

Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one